کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به دلیل ترکیب رنگ خاصی که این سنگ دارد بسیار زیاد است و طرفداران زیادی نیز دارد. مرمریت کاپوچینو از جمله سنگ های وارداتی است که از کشور ترکیه وارد ایران می شود. شرکت های مختلف سنگبری که دارای فناوری های مدرن برای برش و ساب سنگ هستند می توانند این سنگ زیبا را وارد کنند و پس از ساب و برش عالی و فرآوری آن را روانه بازار مصرف نمایند. نمونه های فراوانی از سنگ خارجی وجود دارد که در کنار مرمریت های ایرانی در صنعت ساختمان سازی و به عنوان سنگ ساختمانی و سنگ کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. تنها یکی از انواع سنگ های خارجی سنگ مرمریت کاپوچینو ترکیه است.

کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو

این سنگ در رده سنگ های مرمریت قرار دارد و مهم ترین  کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو در کف و دیواره ساختمان , ستون ها , سنگ قاب دور آسانسور و سنگ کف آسانسور , حمام , روشویی , سرویس بهداشتی های لوکس و مستر , سنگ کابینت, مشاعات , کانتر و ... می باشد.
این سنگ به صورت کوپ و در سایزهای مختلف اعم از:
200cm x 300cm
100cm x 100cm
81.5cm x 81.5cm
وارد می شود.
همچنین کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو در هتل های لوکس و مراکز تجاری مدرن نیز بسیار زیاد است و استفاده فراوانی از این سنگ در چنین مراکزی می شود.


ویژگی های سنگ مرمریت کاپوچینو  


سنگ مرمریت کاپوچینو یکی از سنگ های بسیار مقاوم است که مقاومت فشاری آن 1210 می باشد از این رو مقاومت بالایی دارد و از این رو  کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به عنوان سنگ کف ساختمان و سنگ پله و راه پله و ... توجیه پذیر است. از دیگر ویژگی های مرمریت کاپوچینو جذب آب پایین آن است. این سنگ دارای جذب آب تنها 0.3 درصد است از این رو به سادگی می توان این سنگ را در سرویس های بهداشتی , حمام و روشویی به کار برد. کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به عنوان سنگ سرویس های بهداشتی لوکس و مدرن نیز به دلیل همین جذب آب پایین آن است که باعث می شود این سنگ در مقابل آب و رطوبت از خود مقاومت بالایی نشان دهد.
ویژگی مهم دیگر این سنگ تخلخل پایین آن است که در حدود 0.73 است و باعث می شود تا مقاومت و تراکم بیشتری داشته باشد. این نقص از سنگ ها با فرآوری به روش اپوکسی و ... برطرف می شود زیرا تمامی سوراخ ها و فضاهای خالی سنگ به این رو پر می شود و شما پس از پایان فرآوری با سنگی یک دست و با تراکم بالا و سطحی صاف و صیقلی روبرو خواهید شد. همچنین این سنگ مقاومت سایشی نسبتا خوبی دارد و صیقل پذیر است.
این سنگ از خانواده سفید کرم است و بیشتر در سایز سنگ اسلب وارد ایران می شود.


کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به عنوان سنگ ساختمانی


مطمئنا شما به عنوان یک طراح و  یا کارفرما دوست دارید بهترین و زیباترین سنگ را برای نمای داخلی ساختمان خود به کار ببرید. در این میان شما می توانید از سنگ خارجی برای این کار استفاده کنید و یا انواع سنگ مرمریت ایرانی را برای ساختمان خود استفاده کنید. کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به عنوان سنگ ساختمانی خارجی می تواند نمای ساختمانی شما را به طرزی خیره کننده زیبا و جذاب نماید. سنگ آخرین متریالی است که در ساختمان سازی به کار می رود و آن چیزی که ما در نهایت از یک ساختمان می بینیم سنگ است.
مهم ترین قسمت هایی که در یک ساختمان با سنگ نما می شود شامل:
سنگ ساختمان
سنگ کف ساختمان
سنگ پله و راه پله
سنگ کابینت
سنگ دیواره و کف سرویس
سنگ معرق
سنگ کف آسانسور
می باشد.
کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو به عنوان سنگ ساختمانی در قسمت های مختلف ساختمان قابل انجام است و شما می توانید از این سنگ در تمامی قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنید. در صورتی که سنگ کاپوچینو را برای نمای داخلی ساختمان خود انتخاب نموده اید بهتر است توجه نمایید که این سنگ می تواند قیمت تمام شده زیادی داشته باشد از این رو در انتخاب بهترین فضا برای کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو توجه بیشتری داشته باشید. اگر ساختمان شما ارزش سرمایه گذاری را دارد می توانید کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو در بخش های وسیع تری از ساختمان اختصاص دهید.


کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو تولید شده در گلدستون


قیمت سنگ مرمریت کاپوچینو ترکیه نسبت به سنگ های ایرانی بیشتر است
و می تواند در اندازه های دلخواه شما برش داده شود.
سنگبری گلدستون یکی از واردکنندگان سنگ مرمریت کاپوچینو است و این سنگ زیبا را با قیمت رقابتی و با کیفیت بسیار بالا در بازار داخلی ارائه می نماید. در صورتی که قصد کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو ترکیه به عنوان سنگ ساختمانی را دارید کافیست با گلدستون در تماس باشید. کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو ترکیه تولید شده در صنایع سنگ گلدستون به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد و همچنین شرایط بسیار عالی که در هنگام تولید و ساب و برش آن در گلدستون ایجاد شده است برای ساختمان های لوکس مسکونی , تجاری و اداری و هتل های شیک و مدرن کاملا به صرفه است. در این سنگبری برای برش و ساب سنگ از بهترین ماشین آلات روز دنیا استفاده می شود و از ضایعات سنگ در این شرکت کاملا جلوگیری می گردد.
در این سنگبری همچنین انواع دیگر سنگ ترکیه شامل:
سنگ مرمریت لته
سنگ مرمریت مارمارا
سنگ مرمریت امپرادور
نیز تولید و عرضه می شود.
سنگ امپرادور اسپانیا و انواع سنگ مرمر هرات نیز از سنگ های خارجی گلدستون است.
بهترین و زیباترین سنگ های ساختمانی را از ما در سنگبری گلدستون بخواهید کافیست برای دریافت اطلاعات دقیق تر از کاربرد سنگ مرمریت کاپوچینو ترکیه و انواع محصولات ما شامل سنگ خارجی و سنگ مرمر با ما در تماس باشید.